Головна‎ > ‎Новини‎ > ‎

Останні новини


Дні відкритих дверей НТУ

опубліковано 3 квіт. 2020 р., 06:51 Кафедра дор.машин НТУ

22 лютого 2020 року пройшов перший з серії день відкритих дверей НТУ. Спочатку у залі засідань керівники університету привітали гостей і ознайомили їх з особливостями вступної кампанії 2020 року. Зокрема, про багату здобутками історію та яскраве сьогодення університету розповів перший проректор М.О. Білякович. Потім представники факультетів провели екскурсії аудиторіями, лабораторіями, комп’ютерними класами.

Завітали гості і до лабораторій кафедри дорожніх машин, більшість з яких була повністю відремонтована та модернізована за останні роки. Завдяки цьому обладнання наших лабораторій відповідає самим сучасним вимогам сьогодення.

Завідувач кафедри, професор В.Д.Мусійко познайомив гостей з широкими спектром техніки, яку викладають і досліджують на кафедрі, підкресливши широкі можливості працевлаштування випускніків.


Майбутнім абітурієнтам та їх батькам показали спеціалізовану лабораторію, у якій студенти уже з другого курсу залучаються до азів комп‘ютерного проектування.

 

Екскурсія завершилась у одній з найсучасніших лабораторій НТУ – Навчальному та науковому центрі кафедри дорожніх машин, створеному кафедрою у тісній співпраці з компанією «Zeppelin-Caterpillar». Тут доцент Є.В.Високович продемонстрував присутнім сучасний одноківшевий екскаватор, на прикладі якого в даний час студенти старших курсів вивчають будову та особливості сервісного обслуговування машин. 

Допомагаємо школярам вибрати професію

опубліковано 31 жовт. 2019 р., 10:00 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 31 жовт. 2019 р., 10:12 ]

Профорієнтаційна діяльність  невід’ємна складова роботи кафедри. Один з основних її напрямків – дні відкритих дверей університету, де абсолютно кожний, і майбутній абітурієнт, і навіть батьки, можуть оглянути навчальні аудиторії, зустрітися з викладачами та задати питання. Ще одним напрямком профорієнтації є відвідування тематичних виставок та ярмарок професій. На них майбутні абітурієнти разом з викладачами університету наочно знайомляться з тонкощами тої чи іншої майбутньої професії, мають можливість отримати кваліфіковані відповіді на різноманітні питання, що їх цікавлять.

Тож, коли 23 жовтня 2019 року «Київавтодор» представив на території ВДНГ понад 230 одиниць спеціальної техніки, яку дорожники щоденно використовують у своїй роботі, викладачі кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії та кафедри дорожніх машин запросили організовано відвідати цю виставку учнів випускних класів загальноосвітньої школи №3, м. Обухів Київської області.

На експозиції були представлені машини для прибирання снігу, ремонту асфальтового покриття, виконання будівельних робіт, нанесення дорожньої розмітки та роботизована техніка для очищення зливостоків всесвітньо відомих виробників, таких як Mercedes-Benz, JCB, Wirtgen, Bucher, Schmidt та інші. Досить багато представленої техніки виготовлено в Україні на шасі відомих марок.

   
   
  

Викладачі кафедр університету та кваліфіковані робітники та інженери «Київавтодору» провели для школярів цікаву пізнавальну екскурсію.

 

   
 На виставці учням вдалося особисто познайомитись та зробити кілька спільних фото з Київським міським головою – Віталієм Кличко, який поцікавився планами молоді на майбутнє та відповів на питання.

Маємо сподівання, що проведена екскурсія допоможе школярам у виборі їх майбутньої професії.

Більше фото дивиться у нашій галереї.

Керівник Укравтодору в гостях у НТУ

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 03:29 Кафедра дор.машин НТУ

22 березня 2019 року на запрошення Національного транспортного університету відбулася зустріч керівника Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Славоміра Новака з професорсько-викладацьким складом та студентами.

Шановний гість провів лекцію, де було представлено: аналіз структури дорожньої галузі України з порівнянням до інших Європейських держав; зміни в системі управління; шляхи подальшого розвитку мережі автомобільних доріг загального користування в складних економічних умовах.

Під час зустрічі дуже жваво обговорювали питання престижності професії дорожника, децентралізації доріг, фінансування галузі і роботи Дорожнього фонду, будівництва концесійних доріг, нових технологій будівництва та ремонту, безпеки дорожнього руху та інтелектуальних транспортних систем, а також дефіциту професійних молодих кадрів, як в структурах Укравтодору, так і в інших підприємствах дорожньої галузі. 

Відмічалося, що керівництво Укратодору планує звернутися до Міністерства освіти з рядом ініціатив щодо зміни ситуації з набором на дорожні спеціальності, аби збільшити набір на спеціальність дорожників та мостовиків, які наразі є дуже затребуваними на ринку праці в Україні.

Наприкінці зустрічі Славомір Новак оглянув науково-навчальні лабораторії та центри університету, зокрема і центр кафедри дорожніх машин «НТУ – Цеппелін-Катерпіллар».


Випускники коледжу в гостях у кафедри

опубліковано 28 лют. 2019 р., 00:22 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:10 ]

27 лютого 2018 р. до кафедри завітали випускники "Київського транспортно-економічного коледжу" Національного транспортного університету. 


З умовами та напрямками навчання, а також з можливостями майбутнього працевлаштування гостей ознайомив завідувач кафедри проф. В.Д. Мусійко.

Сучаснї засоби діагностики різноманітних систем будівельних машин продемонстрував представник партнера кафедри компанії «Zeppelin-Caterpillar», керівник відділу сервісу будівельної техніки В.В. Опришко.


 Більше фото дивиться у нашій галереї.

 

Вручення дипломів

опубліковано 1 лют. 2019 р., 12:31 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:09 ]

1 лютого 2019 р. в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів магістра нашим випускникам, які нещодавно успішно захистили свої випускні роботи
Поздоровляємо наших вихованців і бажаємо їм великих успіхів у майбутньому, а також здоров'я та особистого щастя.

Особливо вітаємо Марину Томашевську, яка отримала диплом з відзнакою.Повний фоторепортаж у галереї.

Захист магістерських робіт - 2019

опубліковано 18 січ. 2019 р., 03:01 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:10 ]

З 15 по 25 січня 2019 р. на автомеханічному факультеті НТУ проходив захист магістерських робіт.
Свої випускні роботи захищали і студенти, що проходили підготовку по кафедрі дорожніх машин.                 

           

                       
Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо усього найкращого у майбутньому.

Більше фото у нашій галереї.

Міжкафедральний науковий семінар

опубліковано 18 січ. 2019 р., 02:34 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:07 ]

16 січня 2019 р. було проведено науковий семінар за участю представників кафедр дорожніх машин та теоретичної і прикладної механіки НТУ, на якому було розглянуто дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук старшого викладача кафедри теоретичної і прикладної механіки Володимира Анатолійовича Ніколаєнко.

Тема роботи: "Створення мобільної землерийної машини безперервної дії за критерієм динамічної навантаженості".

У підсумку в результаті обговорення робота була визнана актуальною, практичною, корисною. Після доробки вона може бути розглянута на Вченій Раді.
Більше фото з семінару у нашій галереї.

Навчально-науковий центр «Zeppelin-Caterpillar» відкрито

опубліковано 10 жовт. 2018 р., 04:54 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:06 ]

8 жовтня 2018 року в Національному транспортному університеті урочисто відкрито унікальний Навчально-науковий центр дорожніх машин, створений спільно Національним транспортним університетом та компанією «Zeppelin-Caterpillar». Центр створено в порядку реалізації Договору про партнерство та ділове співробітництво між університетом та компанією. 


Для оснащення лабораторії центру, компанія «Цеппелін-Україна» передала екскаватор САТ 305.5, комплект діагностувального та вимірювального обладнання, ліцензовані програми комп’ютерного діагностування та сервісного обслуговування машин.  В Україні лабораторії подібного типу відсутні

В присутності студентів, викладачів та співробітників університету Навчально-науковий центр урочисто відкрили ректор Національного транспортного університету – професор Микола Федорович Дмитриченко та директор департаменту будівельної техніки компанії «Цеппелін-Україна» – пан Едгар Харутюнян.

  


Головним призначенням Навчального-наукового центру є забезпечення сучасного європейського рівня підготовки студентів-механіків університету для роботи на підприємствах дорожнього машинобудування та в організаціях, що займаються експлуатацією, випробуваннями та сервісом дорожньо-будівельних машин. Адже не секрет, що для підготовки висококваліфікованих фахівців важлива не лише теоретична, а й практична підготовка, яка з відкриттям лабораторії стане більш змістовною і  глибокою. 

Все це дозволить відкоригувати та покращити освітні програми підготовки фахівців за спеціальностями «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Енергетичне машинобудування». 

Переглянути фоторепортаж з події.1-8 of 8