Керівник Укравтодору в гостях у НТУ

опубліковано 2 квіт. 2019 р., 03:29 Кафедра дор.машин НТУ

22 березня 2019 року на запрошення Національного транспортного університету відбулася зустріч керівника Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Славоміра Новака з професорсько-викладацьким складом та студентами.

Шановний гість провів лекцію, де було представлено: аналіз структури дорожньої галузі України з порівнянням до інших Європейських держав; зміни в системі управління; шляхи подальшого розвитку мережі автомобільних доріг загального користування в складних економічних умовах.

Під час зустрічі дуже жваво обговорювали питання престижності професії дорожника, децентралізації доріг, фінансування галузі і роботи Дорожнього фонду, будівництва концесійних доріг, нових технологій будівництва та ремонту, безпеки дорожнього руху та інтелектуальних транспортних систем, а також дефіциту професійних молодих кадрів, як в структурах Укравтодору, так і в інших підприємствах дорожньої галузі.

Відмічалося, що керівництво Укратодору планує звернутися до Міністерства освіти з рядом ініціатив щодо зміни ситуації з набором на дорожні спеціальності, аби збільшити набір на спеціальність дорожників та мостовиків, які наразі є дуже затребуваними на ринку праці в Україні.

Наприкінці зустрічі Славомір Новак оглянув науково-навчальні лабораторії та центри університету, зокрема і центр кафедри дорожніх машин «НТУ – Цеппелін-Катерпіллар».