Навчально-науковий центр «Zeppelin-Caterpillar» відкрито

опубліковано 10 жовт. 2018 р., 04:54 Кафедра дор.машин НТУ   [ оновлено 10 бер. 2019 р., 13:06 ]

8 жовтня 2018 року в Національному транспортному університеті урочисто відкрито унікальний Навчально-науковий центр дорожніх машин, створений спільно Національним транспортним університетом та компанією «Zeppelin-Caterpillar». Центр створено в порядку реалізації Договору про партнерство та ділове співробітництво між університетом та компанією. 


Для оснащення лабораторії центру, компанія «Цеппелін-Україна» передала екскаватор САТ 305.5, комплект діагностувального та вимірювального обладнання, ліцензовані програми комп’ютерного діагностування та сервісного обслуговування машин.  В Україні лабораторії подібного типу відсутні

В присутності студентів, викладачів та співробітників університету Навчально-науковий центр урочисто відкрили ректор Національного транспортного університету – професор Микола Федорович Дмитриченко та директор департаменту будівельної техніки компанії «Цеппелін-Україна» – пан Едгар Харутюнян.

  


Головним призначенням Навчального-наукового центру є забезпечення сучасного європейського рівня підготовки студентів-механіків університету для роботи на підприємствах дорожнього машинобудування та в організаціях, що займаються експлуатацією, випробуваннями та сервісом дорожньо-будівельних машин. Адже не секрет, що для підготовки висококваліфікованих фахівців важлива не лише теоретична, а й практична підготовка, яка з відкриттям лабораторії стане більш змістовною і  глибокою. 

Все це дозволить відкоригувати та покращити освітні програми підготовки фахівців за спеціальностями «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Енергетичне машинобудування». 

Переглянути фоторепортаж з події.Comments