Підсумкова атестація бакалаврів заочників

12 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», освітньо-професійною програмою «Будівельні та дорожні машини і устаткування».

Голова та члени Екзаменаційної комісії відзначили високий рівень виконання кваліфікаційних робіт, які мають не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, а студенти підтвердили свої знання, навички і компетенції, набуті в результаті навчання в Національному транспортному університеті.

Більше фото в галареї на сайті

Колектив кафедри інженерії машин транспортного будівництва Національного транспортного університету вітає своїх випускників з успішною атестацією та бажає їм невпинного розвитку, професійних досягнень та активної участі у повоєнній відбудові України!