Навчальна практика 2023

27 червня 2023 р.

Завершується навчальна практика студентів другого курсу, що проходять підготовку по спеціальності 133 "Галузеве машинобудування" за освітніми програмами «Будівельні та дорожні машини і устаткування» і «Експлуатація, випробування та сервіс машин»

Протягом двох тижнів студенти вивчали будову і призначення основних типів будівельних машин і побували на підприємствах нашіх партнерів, де ознайомились з особливостями і напрямками їх роботи.

Зокрема, студенти побували на філії кафедри - компанії Construction Machinery UKRAINE (офіційного представника JCB) .

Від головного інженера відділу експлуатації Олега ГАРКАВЕНКО студенти дізнались про продукцію компанії, напрямки її діяльності та про характеристики і будову окремих машин, якими займається компанія,

В останні дні практики студенти також побували в Сервісном центрі компанії «Цеппелін Україна ТОВ» (ексклюзивного офіційного дилера Caterpillar) - іншого партнера кафедри.

Студенти дізнались про структуру Центру, види робіт, що там виконуються, а також ознайомилися з широким спектром техніки, що обслуговується.

Два тижні пройшли непомітно.

На згадку залишились фото, які доступні в галереї на сайті нашої кафедри.