Поглиблюємо співробітництво з партнерами

Викладачі кафедри відвідали фірму ACORD Component Repair – підрозділ компанії «Цеппелін Україна ТОВ», що спеціалізується на виконанні робіт з діагностування та відновлювання силових гідроагрегатів після їх тривалої експлуатації.

Під час відновлення  гідроагрегатів використовуються найсучасніші інструменти та обладнання, методи перевірки та контролю забруднення оточуючого середовища.

У виробничих підрозділах фірми виконуються тестування та налаштування відремонтованих гідравлічних насосів та моторів для забезпечення оптимальної продуктивності та ефективності роботи на сертифікованому, єдиному в Україні випробувальному стенді виробництва Rexroth.

Досягнуто домовленості про проведення для студентів спеціальності "Галузеве машинобудування" лабораторних робіт та практик студентів у виробничих підрозділах компанії ACORD.